Характерними особливостями окулярів зі змінними лінзами Tifosi є децентровані полікарбонатні лінзи, які володіють оптичною прозорістю, надають чіткий периферійний обзор та забезпечують 100% захист від UVA/UVB променів, літаючих комах, камінців, пилу та будь-яких інших перешкод, що можуть зустрітись на вашому шляху. Процес заміни лінз дуже простий та швидкий. 

Велосипед / Біг / Піший туризм

Окуляри зі змінними лінзами Tifosi для тих хто полюбляє катати  по відкритій місцевості, бігати під драйвову музику в плеєрі або насолоджуватись природою тінистих лісів. Обирайте Димчаті або Коричневі лінзи, коли сонце в зениті в безхмарну погоду, AC Red™ для перемінної хмарності, та Прозорі лінзи для пасмурної погоди або вечора. Всі лінзи забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячного випромінювання.  

Гольф/ Теніс

Спеціальна колекція для покращення рівня вашої гри. Наші лінзи Golf/Tennis™ (GT) мають нейтральні кольори, при цьому відмінно підходять для сонячної погоди та підвищують контрасність, отже ви нічого не пропустите в польоті. Лінзи з підвищеною контрасністю Extreme Contrast™ (EC) відфільтровують синій колір та підвищують контрасність на зеленому фоні. Лінзи AC Red™ забезпечують високу контрасність при будь-яких умовах. Всі лінзи забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячних промінів. 

Поляризаційні лінзи

Поляризаційний матеріал лінз Tifosi виключно високої якості, лінзи децентровані та мають повну оптичну прозорість. Поляризація блокує світло, що відбивається від води або будь-якої іншої горизонтальної поверхні, знижує бліки та втомлюваність очей. Такі лінзи ідеально підходять для занять будь-якими водними видами спорту, для водіння автомобіля та на кожен день. Поляризаційні змінні лінзи Tifosi представлені в наступних кольорах: Коричневі або Димчаті поляризаційні, Червоні AC Red™, та Жовті для похмурої погоди. Всі лінзи забезпечують 100% захист від UVA/UVB сонячних променів.