Питання-Відповідь

Якщо Ви маєте питання, які не розглянуті нижче, будь-ласка зв'яжіться з нами.

Де я можу придбати запасні лінзи та запчастини?
Як замінити лінзи в окулярах зі змінними лінзами?
Яка ґарантіє діє на дані окуляри?
Що входить до комплекту окулярів зі змінними лінзами?
Як працюють лінзи Fototec?
Що таке поляризаційні окуляри?
Що таке UV захист?
Чи всі лінзи Tifosi блокують UVA/UVB проміні?
Чи важливий колір лінз?
Що таке Grilamid TR-90?
Як я можу зв'язатись з Tifosi Optics, Inc.?
Як я можу отримати особисте або командне спонсорство від Tifosi Optics?
В минулому році мене спонсорувала компаія Tifosi; чи необхідно мені відправляти повторний запрос?
Чи спонсуєте Ви міжнародні заходи або спортсменів?

 

Де я можу придбати запасні лінзи або запчастини?
Будь-який авторизований дилер Tifosi Optics може замовити лінзи та запчастини з каталогу поточного року. Їх також можна купити онлайн.

Як замінити лінзи в окулярах зі змінними лінзами?
Дотримуйтесь інструкції

Яка гарантія дається на дані окуляри?
Будь-ласка, відвідайте сторінку з детальною інформацією про гарантію. //tifosi.com.ua/o-nas/garantiya.html

Що входить до комплекту окулярів зі змінними лінзами?
До комплекту входить 3 або 4 пари змінних лінз для різних умов освітлення, жорсткий футляр та мішечок з мікрофібри. Tifosi Optics пропонує три різновиди комплектів окулярів зі змінними лінзами: Стандартні (для Велоспорту, Бігу та Туризму), для Гольфу та Поляризаційні. Стандартний комплект включає в себе коричневі або димчаті лінзи, червоні AC Red або прозорі. Деякі стандартні комплекти також включають в себе жовті лінзи. Комплектіи для гольфу йдуть з лінзами GT, EC та AC Red. Поляризаційні  включають коричневі або димчаті лінзи, AC Red та жовті.

Повернутись наверх

Як працюють лінзи Fototec?
В матеріал лінз Fototec вживлені мікроскопічні фотохромні частини, які темніють при контакті з ультрафіолетовими промінями. Такі лінзи виготовлені з полікарбонату та забезпечують 100% захист від ультрафіолету. Всі п'ять відтінків фотохромних лінз темніють приблизно за 12 секунд та протягом двох хвилин повертаються до первинного стану. Крім того, компанія Tifosi пропонує фотохромні поляризаційні лінзи. Коричневі, димчаті та зелені фотохромні поляризаційні лінзи також затемнюються за 12 секунд та повертаються до оригінального відтінку за дві хвилини.

Що таке поляризаційні окуляри?
Поляризаційні лінзи створені для того, щоб уникнути бліків, які підвищують втомлюваність очей та погіршують видимість. Поляризаційні лінзи Tifosi виготовлені з полікарбонату, що не б'ється та децентровані, що мінімізує оптичне викривлення обзору. Як це працює? Коли світло відблікує від блискучих поверхней, він зазвичай поляризується горизонтально. Горизонтально поляризаційне світло блокується вертикальною поляризацією в лінзах.

Що таке UV захист?
Ультрафіолетове випромінення (UV) – це частина природнього випромінення, що знаходиться в невидимому для очей світловому спектрі. Є три типи випромінення UV: UVA, UVB та UVC. Довготривалий вплив променів типу UVA та UVB може підвищити можливість значного погіршення зору, починаючи з незначного дискомфорту та закінчуючи довготривалими та серйозними проблемами зору, таким як катаракта. Всі лінзи Tifosi забезпечують 100% захист від сонячних променів UVA/UVB.

Чи всі лінзи Tifosi блокують проміні UVA/UVB?
Так, всі лінзи Tifosi дають 100% захист від шкідливих променів UVA/UVB.

Чи важливий колір лінз?
Так! Компанія Tifosi пропонує широкий вибір лінз різних відтінків, для різноманітних умов освітлення та для широко в ашого вибору. Димчаті лінзи найменш за всі інши викривлюють кольори та добре підійдуть для використання в дуже сонячну погоду. Коричневі лінзи також підходять для сонячної погоди та при цьому роблять кольори більш яскравими. Червоні лінзи AC red забезпечують відмінний огляд в похмуру або туманну погоду. Червоні лінзи AC red покращують контрасність в умовах середнього та поганого освітлення. Жовті лінзи покращують видимість в похмуру та дощову погоду. Прозорі лінзи забезпечують захист очей в темний час доби або в умовах поганої видимості. При цьому 100% захист від UVA/UVB зберігаються. Лінзи для гольфу/тенісу GT зеленувато-димчастого відтінку відомі своїми властивостями "підсвічувати" об'єкти. Це покращує якість огляду поля та м'яча для тих, хто грає в гольф або теніс. Лінзи EC (підвищеної концентрації) ідеальні в ситуаціях, де висока контрасність має важливе значення, наприклад в гольфі або на сінгл треку. Ці фіолетові лінзи відфільтровують синій спектр, який є причиною оптичного викривлення.

Повернутись наверх

Що таке Grilamid TR-90?
Grilamid TR-90 це гомополіамідний нейлон, що характеризується високою міцністю при згинанні, низькою щільністю та високою стійкістю до впливу хімічних речовин та ультрафіолету. Для більш детальної інформації про Grilamid TR-90 та про інші технології Tifosi Optics, відвідайте будь-ласка сторінку «Технології лінз та оправ».

Як я можу зв'язатись з Tifosi Optics, Inc.?
Відвідайте нашу контактну сторінку, щоб зв'язатись з нами. 

Як я можу отримати особисте або командне спонсорство від Tifosi Optics?
Tifosi Optics приймає запити на індивідуальне/командне спонсорство тільки від авторизованих роздрібних представників Tifosi Optics. Tifosi Optics не забезпечує фінансову підтримку командам або окремим спортсменам. Будь ласка, зв'яжіться з вашим регіональним роздрібним представником, для отримання більш детальної інформації. Запити приймаються з 1-го вересня по 31 грудня, на наступний сезон. Будь-які звернення, отримані після 31 грудня, розглянуті не будуть. Запит на спонсорство може бути підтверджений тільки регіональним роздрібним представником, та має бути оформлений он-лайн в розділі Team/Athlete Sponsorship Application. Такий запит ви можете знайти шляхом проходження форми реєстрації в кінці сторінки, або за посиланням: //www.tifosioptics.com/about/tifosi-login. Оберіть розділ "Спонсорство" та використовуйте логін та пароль для отримання доступу до форми замовлення, заповніть деталі та відправте для розгляду компанії. Для отримання логіну та пароля зв'яжіться з представництвом Tifosi Optics.  Як можна отримати спонсорство Tifosi Optics для проведення заходу? Для звернення з приводу спонсорства Tifosi Optics запланований захід має відповідати ВСІМ наступним критеріям: 1. Передбачуваний захід має проводитись або організоуватись роздрібним представником Tifosi Optics. 2. Запит слід відправляти за 90 днів до дати проведення заходу. 3. Спонсорство компанії Tifosi Optics має бути явно позначено (за допомогою банеру, тощо), на заході має розповсюджуватись рекламна література. Якщо Ваш захід відповідає вищезазначеним критеріям, то нижче Ви знайдете інформацію про те, як скласти запит на спонсорство в компанію Tifosi Optics. Компанія не представялє фінансового спонсорства на заходах. Запит на спонсорство може бути підтверджений лише авторизованим роздрібним представником Tifosi Optics та має бути оформлене он-лайн через Запит на спонсорство. Цей запит можливо оформити пройшовши авторизацію на сайті за посиланням //www.tifosioptics.com/about/tifosi-login. Оберіть розділ "Спонсорство" та використовуйте логін та пароль для отримання доступу до форми замовлення, заповніть деталі та відправте для розгляду компанії. Для отримання логіну та пароля зв'яжіться з представництвом Tifosi Optics.

В минулому році мене спонсувала компанія Tifosi; чи необхідно мені в цьому році надсилати повторний запит?
Так. Дилер компанії Tifosi Optics, через якого ви отримували спонсорство має відправити новий запит для вас. Якщо у вашому контракті не вказане інше, спонсортсов для команди, спортсмена або заходу оформлюються на 1 рік, але це не ґарантує подовження спонсорства на наступний сезон.

Чи спонсуєте Ви міжнародні заходи або спортсменів?
Головний офіс Tifosi спонсує переважно американських атлетів, змагання та команди. Щоб отримати спонсорство в іншій країні зв'яжіться, будь-ласка з вашим регіональним дистриб'ютором. Перелік Ви знайдете на нашому сайті в розділі International.