Всі новини

01-03-12

Команда Mountain Khakis лідери в командних змаганнях Speedweek


Команда Mountain Khakis відмічає недільну перемогу, стоячи на подіумі як переможець у командному заліку. У чоловічому заліку лідирує Mark Hekman, а лідером за кількістю кіл став Tom Soladay - в змаганнях 2009 USA Crits Series Speedweek Competition . Наступною гонкою, 7-10 травня, для хлопців стане The Joe Martin Stage Race в містечку Файєтвіль, де вони змагатимуться з кращими національними командами.

01-03-12

Kelly Benefit Strategies Pro Cycling Team 2010


Компанія Tifosi Optics, Inc. щаслива оголосити, про те, що на сезон 2010р ми стаємо спонсором вело-команди Kelly Benefit Strategies Pro Cycling team. Tifosi Optics створить кастомну спонсорську оправу в корпоративних кольорах, основою якої стане нова модель Logic. Команда також буде забезпечена усім асортиментом лінз і оправ з колекції 2010 року. "Наша продукція відповідає високим вимогам і стандартам, необхідним професійним спортсменам," говорить Joe Earley, засновник Tifosi Optics. "Ми дуже раді виступити спонсором KBS в цьому сезоні" KBS Pro Cycling в 2010 році буде працювати в сторону розширення географії участі в змаганнях, зокрема повернеться в Азію для участі в декількох гонках, включаючи OCBC Cycle Singapore і Tour of Thailand. Дізнатися більше про команду KBS Pro Cycling, ви можете на сторінці  
//www.kbsprocycling.com


"У команди KBS в цьому сезоні відмінні спонсори," говорить Charles Aaron, Президент Circuit Global Sports Management і директор KBS.

"Ми дуже раді, що можемо бути партнерами з такими першокласними спонсорами як Tifosi Optics."

Слідкуйте за новинами  Kelly Benefit Strategies Pro Cycling team в цьому сезоні, інформація знаходиться в розділі //www.TifosiOptics.com, або станьте Фаном Tifosi Optics на Facebook.