Нова колекція Tifosi 2018!


Уявімо ситуацію: вже трохи припікає сонечко, віє вітерець і ви педалюєте у напрямку свого позитивного настрою. Та на зустріч вилітає шалена мушка чи порошинка. Попадає прямо в око, ви прижмурюєтесь і …і ситуації можуть бути дуже різними.

Аби уникнути неприємних ситуацій та зберегти здоров'я очей, використовуйте правильні окуляри. Адже вони захистять не тільки від порошинки чи неочікуваного жучка, а й від ультрафіолету, вітру чи гілки, яка може трапитися на вашому шляху.

З 2003 року на світовому ринку з’явився бренд стильних та технологічних окулярів Tifosi, котрий одразу почав підкорювати серця та очі своїх користувачів.

На сьогодні лінійка окулярів Tifosi складається з різноманітних моделей, які створюються у тандемі з сучасними тенденціями моди та технологічними особливостями.

 

Із новинок, окуляри Tifosi Davos напевно стануть хітом сезону завдяки неймовірно спортивному дизайну та технологічним лінзам.

Фотохромні лінзи втілені у моделі Davos Smoke Fototec.

Окуляри Tifosi Synapse мають яскравий та агресивний дизайн для шанувальників активного способу життя.

Модель Synapse Race Neon з фотохромними лінзами Light Night Fototec.

Модель Synapse Gloss Black з фотохромними лінзами High Speed Red Fototec

Модель Synapse Gloss Black з поляризаційними лінзами Smoke Polarized.

 

Tifosi Brixen відмінно підходять для активних тренувань або перегонів, а завдяки відмінній вентиляції запобігає запотіванню.
Моделі Brixen Race Red з фотохромними лінзами High Speed Red Fototec.

 

Окуляри Tifosi Camrock мають повну оправу та отвори на лінзах проти запотівання. Безперечна функціональність окулярів не залишиться не поміченою серед щасливих володарів Tifosi.

Модель Camrock Matte Gunmetal з фотохромними лінзами Fototec Brown Fototec.

Модель Camrock Matte Black з фотохромними лінзами Light Night Fototec.

Лінзи Polarized – модель Camrock Gloss Black.

У виробництві оправ використовується міцний пластик (гомополіамідний нейлон) з надвисоким рівнем пружності, низькою щільністю та високою стійкістю до дії хімічних речовин і ультрафіолетового випромінювання, Grilamid TR-90.

Завдяки гідрофільній гумі, що розташована на носоупорах та дужках можна легко налаштувати індивідуальну посадку окулярів. Покриття no-slip fit допоможе забути про ковзання окулярів навіть під час активних занять спортом.

Фотохромні лінзи з технологією Fototec підлаштовуються під освітлення. Зменшують потік UV-променів у сонячний день та регулюють ступінь затемнення в сутінках. Вентильовані лінзи запобігають запотіванню скла, що особливо актуально під час дощу або інтенсивних тренувань.
Малюнок Технології лінз та оправ

В окулярах Tifosi можна комфортно та безпечно насолоджуватися життям!